تزریق ژل عروسکی یکی از بهترین متدها برای زیبایی بخشیدن به قسمت‌های گوناگون صورت و بدن است. استفاده از این متد برای حجم‌دهی و اصلاح فرم ظاهری لب‌ها در میان خانم‌ها، بسیار پرطر‌فدار است. همین موضوع سبب شده که پزشکان با ایجاد تغییر مقدار و محل تزریق شده و زاویه قرارگیری سوزن، بتوانند مدل‌های متنوعی را برای تزریق ژل لب ابداع کنند.

تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی یکی از پرطرفدارترین این مدل‌ها محسوب می‌شود که در میان خانم‌های جوان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

تزریق ژل لب مدل عروسکی چطور است؟

در متد تزریق ژل لب مدل عروسکی، لب پایینی تا حدودی حجیم خواهد شد، اما تمرکز اصلی بر روی لب‌های بالایی قرار دارد، بدین معنا که قسمت V شکل در نقطه وسط لب بالایی تقویت شده و مقداری حاشیه لب‌ها نیز مشخص خواهد شد.

نام این مدل نشان دهنده این است که لب‌های شما پس از تزریق، فرمی شبیه به لب‌های عروسک باربی پیدا خواهد کرد.

در مدل عروسکی، ارتفاع لب‌ها هم تا جایی که ممکن باشد، افزایش پیدا خواهد کرد، بنابراین هنگام لبخند زدن قسمتی از لثه‌ها، به وسیله لب‌ها پوشیده خواهند شد.

برای تزریق ژل لب عروسکی در شیراز با شماره 09177098770 تماس بگیرید.

کاندیدای مناسب تزریق ژل لب عروسکی

تزریق ژل لب مدل عروسکی برای افرادی که قصد دارند فرم لب خود را خوش‌فرم‌تر کرده و اندکی به آن حجم بدهند، مناسب است.

جراحی‌های زیبایی برای بسیاری از افراد به ویژه خانم‌ها، تبدیل به یک چالش و دغدغه شده است، اما خوشبختانه امروزه تکنیک‌های فراوانی برای تغییر فرم لب و حجیم کردن آن توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز وجود دارد که یکی از این تکنیک‌ها، تزریق ژل لب است.

در تزریق ژل لب مدل عروسکی، لب‌ها مانند لب‌های عروسک‌های باربی فرم داده می‌شوند، اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که این فرم لب برای هر چهره‌ای مناسب نیست، در نتیجه پیش از اقدام به انجام تزریق ژل لب مدل عروسکی، بدون تردید با بهترین دکتر برای تزریق ژل لب مشورت کرده و با توجه به تجارب و توصیه‌های ایشان، تزریق ژل لب انجام دهید.

در تزریق ژل لب مدل عروسکی تمرکز بر لب بالایی است.
در تزریق ژل لب مدل عروسکی تمرکز بر لب بالایی است.

از آنجا که فرم لب عروسکی از آن دسته مدل‌هایی است که به هر صورتی نمی‌آید و احتمال دارد پس از انجام تزریق آن ‌چنان که باید از نتیجه کار رضایت نداشته باشید، مشورت ‌کردن و مطالعه دقیق قبل از عمل را فراموش نکنید.

تزریق ژل لب مدل عروسکی بیشتر در میان خانم‌های جوانی که صورت ظریفی دارند طرفدار دارد.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

مدت زمان ماندگاری ژل لب عروسکی

اثرات فیلرهای پوستی در کلینیک تزریق ژل، به متد درمان، ناحیه تزریق و شرایط بدنی فرد بستگی دارد، اما به طور طبیعی ژل‌های تزریقی به صورت و لب‌ها بین 6 تا 18 ماه ماندگاری دارند.

چندین عامل بر میزان ماندگاری فیلر لب مدل عروسکی اثرگذار هستند:

  • کیفیت و برند ژل مورد استفاده برای تزریق
  • تخصص و تجربه پزشک در تزریق ژل
  • متابولیسم بدن
  • مصرف آب کافی در طول روز

تکنیک تزریق ژل لب مدل عروسکی

تزریق ژل لب، یک روش جراحی غیر تهاجمی است که به صورت سرپایی انجام می‌شود و تنها نیاز به بی‌حسی موضعی دارد. برای تعیین میزان و تاریخ تزریق ژل یک جلسه مشاوره با بهترین دکتر تزریق فیلر الزامی است.

برخی اوقات یک آزمایش کلی توسط پزشک تجویز می‌شود تا از شرایط کلی جسمانی شما اطلاعات کافی در اختیار داشته باشد، زیرا احتمال دارد بدن شما به ژل و یا آمپول بی‌حسی، آلرژی داشته باشد.

در جلسه مشاوره تزریق ژل لب مدل عروسکی به توصیه‌هایی که توسط پزشک به شما می‌شود توجه کنید تا پس از انجام تزریق ژل، با مشکلاتی نظیر کبودی و التهاب مواجه نشوید.

تزریق ژل مدل لب باربی مناسب چه افرادی نیست؟

افرادی که لب‌ پایینی آنها به شکل قلوه‌ای شکل است، از سایر مدل‌های تزریق ژل نتیجه بهتری می‌گیرند.

پیشنهاد می‌شود که اشخاصی که فاصله لب بالایی و بینی آنها به نسبت کم است از مدل عروسکی یا باربی برای تزریق استفاده نکنند، به دلیل اینکه افزایش ارتفاع لب در مدل عروسکی ممکن است چهره آنها را از حالت نرمال و طبیعی خارج کند.

باید این نکته را در نظر داشته باشید که در تزریق ژل لب مدل عروسکی، لب‌های شما قدری از حالت نرمال و طبیعی خود فاصله می‌گیرند، بنابراین، چنانچه به دنبال تزریق ژل لب طبیعی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم سایر مدل‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

تفاوت مدل تزریق ژل لب عروسکی با سایر مدلها

از نظر متد تزریق، مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق، این روش‌ها با یکدیگر تفاوت چندانی ندارند، حتی نوع فیلری هم که برای شکل دادن به لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد در همه مدل‌ها به طور معمول یکسان است.

مهم‌ترین تفاوت لب‌های عروسکی با سایر مدل‌ها، در میزان ژل تزریق شده و نواحی تزریق است، برای نمونه تزریق ژل مدل عروسکی در قیاس با مدل تزریق ژل مدل گرد، مقدار ژل کمتری نیاز دارد. با این تفاسیر چنانچه با مدل ژل لب روسی قیاس شود، به احتمال زیاد به میزان کمتری ژل نیاز است.

هر چند این موضوع تا حدود زیادی به فرم اولیه لب‌های شما و اینکه پیش از آن چه نوع تزریقی انجام داده‌اید بستگی دارد.

مدت اثرگذاری تزریق ژل مدل عروسکی

بلافاصله پس از پایان درمان شما می‌توانید اثر تزریق فیلر لب را بر روی لب‌های خود مشاهده کنید.

با در نظر گرفتن اینکه در روزهای اولیه پس از انجام تزریق ژل لب مدل عروسکی، ورم در بیشترین اندازه خود قرار دارد، نخست ممکن است لب‌ها بیش از حد حجیم و برجسته به نظر برسند، اما این حالت به سرعت برطرف خواهد شد و شما می‌توانید در مدت یک هفته تا یک ماه نتیجه نهایی عمل را ببینید.

چند نکته در مورد انتخاب کلینیک زیبایی

زمانی که صحبت از انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل لب در شیراز می‌شود، باید به کلیه مراحل انجام تزریق ژل لب خود توجه داشته باشید.

رعایت اصول بهداشتی و نظافت در کلینیکی که قصد انجام تزریق ژل لب را دارید از اهمیت بسزایی برخوردار است.

رفتار محترمانه و مناسب پرسنل و کادر درمانی و حفظ آرامش شما در کلیه مراحل تزریق ژل لب.

وقت‌ شناس بودن کلینیک، دائم نوبت شما را جابه‌جا نکنند یا ساعت‌ها وقت شما را برای انتظار تلف نکنند.

پزشکان متخصصی که در یک کلینیک فعالیت دارند از مهم‌ترین عامل برای گزینش یک کلینیک هستند.

با مراجعه به مرکز تزریق ژل و بوتاکس متوجه نظم‌ و انضباط حاکم، رعایت اصول بهداشتی، رفتار مناسب و داشتن برترین کادر درمانی و متخصصان زیبایی خواهید شد و تفاوت کیفیت ارائه خدمات به طور کامل مشهود خواهد بود.

برای تزریق ژل لب مدل عروسکی در شیراز چکار کنیم؟

برای ژل لب عروسکی یا باربی در شیراز میتوانید با مرکز مشاوره زیبایی باران جراحی به شماره 09177098770 تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 1 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *