تزریق ژل لب مدل طبیعی در پیشگیری از کم حجم شدن، کاهش ارتفاع و برجستگی لب که به طور معمول با افزایش سن رخ می‌دهد، بسیار تأثیرگذار است.

در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در شیراز به شما که به دنبال از بین بردن خطوط بارکدی اطراف لب خود هستید، تزریق ژل لب مدل طبیعی پیشنهاد می‌شود.

از آنجا که داشتن لب‌های حجیم و پر یکی از نشانه‌های جذابیت و جوانی به حساب می‌آید، متد تزریق ژل طبیعی کمک می‌کند تا حجمی ایده‌آل و فرمی مناسب و زیبا در لب‌ها ایجاد شود.

لب پایینی در بیشتر افراد به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ‌تر و اندکی حجیم‌تر است و دو نیمه راست و چپ هر یک از لب‌ها شبیه به یکدیگر هستند که متقارن بودن حجم و فرم در این دو نیمه در ظاهر فرد، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

چنانچه تصمیم به تزریق ژل لب مدل نچرال دارید برای بالا بردن آگاهی خود قبل از تزریق ژل لب، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

برای تزریق ژل لب طبیعی در شیراز با کلینیک باران جراحی به شماره 09177098770 تماس بگیرید.

کاندیدای مناسب تزریق ژل لب مدل طبیعی

لب‌های زیبا، حجیم و خوش‌فرم و در عین حال نچرال و طبیعی اثر شگرفی در افزایش جذابیت و زیبایی چهره می‌گذارد. بهترین دکتر برای تزریق ژل لب با تزریق ژل مدل نچرال لب‌های باریک و کوچک را به فرم طبیعی، حجیم و زیبا در خواهد آورد.

بعضی از افراد به دلیل اینکه نمی‌خواهند حالت طبیعی و نچرال چهره خود را از دست بدهند تمایلی به تزریق ژل لب ندارند، اما تزریق ژل لب مدل طبیعی با دیگر تزریق‌هایی که برای حجم‌دهی و تغییر فرم لب انجام می‌شوند، اندکی متفاوت است.

هدف در تزریق ژل لب مدل نچرال از بین اثرات افزایش سن در لب‌ها و اصلاح مشکلات ظاهری بدون تغییر فرم طبیعی چهره است.

تزریق ژل لب مدل طبیعی مناسب چه صورتی است؟

اگر قصد دارید تزریق ژل لب مدل طبیعی انجام دهید، باید به تناسب میان لب‌ها و چهره خود بسیار دقت کنید.

پیش از تزریق ژل طی یک جلسه مشاوره در کلینیک تزریق ژل لب، با پزشک متخصص، فرم و ترکیب کلی چهره شما مورد بررسی قرار می‌گیرد و پزشک به شما می‌گوید که تزریق ژل لب مدل نچرال تا چه اندازه با فرم صورت شما هماهنگی دارد.

به طور کلی این مدل لب مناسب افرادی است که دارای صورت ظریف و ریز نقشی هستند.

ژل لب مدل طبیعی مناسب لب‌های ظریف
ژل لب مدل طبیعی مناسب لب‌های ظریف

ماندگاری ژل لب مدل طبیعی چقدر است؟

ماندگاری ژل لب مدل طبیعی به عوامل متعددی نظیر نوع فیلر، ناحیه مورد نظر برای تزریق فیلر، شرایط سنی و بدنی مراجعه ‌کننده، میزان ژل مورد استفاده و عمق تزریق آن بستگی دارد که به طور متوسط بین 6 تا 18 ماه ماندگاری دارد و 30 تا 45 دقیقه زمان برای تزریق نیاز است.

بر اساس پژوهش‌های انجام گرفته مشخص شده است که تزریق ژل لب مدل نچرال امکان دارد در طولانی مدت باعث تولید کلاژن در لب‌ها شده و به مرور زمان طراوت و شادابی را به پوست بازگرداند.

فیلر‌های اسید هیالورونیک که عملکرد موقتی دارند به طور کامل بی‌خطر هستند، در نتیجه اغلب برای مراجعه کنندگانی که اولین بار قصد انجام تزریق ژل لب در بهترین مرکز تزریق ژل را دارند توصیه می‌شود.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

میزان ژل مورد نیاز در تزریق ژل لب طبیعی

پزشکان متخصص، اعتقاد دارند که در تزریق ژل لب مدل نچرال با حداقل میزان ژل باید به نتیجه دلخواه دست یافت.

در بیشتر موارد تزریق 1 سی‌سی ژل می‌تواند نتایج طبیعی به همراه داشته باشد، اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که میزان ژل تزریقی با سایز و فرم طبیعی لب‌ها پیش از تزریق ژل، ارتباط مستقیم دارد.

امکان دارد یک فرد به تزریق اندکی بیشتر از یک سی‌سی ژل نیاز داشته باشد و در برخی افراد دیگر نیز با مقداری کمتر یک سی‌سی یا در حدود نیم سی‌سی به نتیجه مورد انتظار رسید.

تزریق ژل لب مدل نچرال به چه افرادی توصیه نمیشود؟

امروزه در بیشتر موارد فیلر هیالورونیک اسید در تزریق ژل مورد استفاده قرار می‌گیرد که ماده‌ای بی‌خطر است و هیچ عوارضی برای یک بدن سالم در پی نخواهد داشت، اما برای اشخاصی که دارای شرایط زیر هستند پیشنهاد می‌شود برای تزریق فیلر به لب، اندکی صبر کنند و از طریق مشاوره با دکتر تزریق فیلر در شیراز راه حل جایگزین انتخاب کنند:

  • خانم‌های باردار
  • خانم‌ها در دوران شیردهی
  • افراد مبتلا به عفونت سینوسی فعال
  • افراد مبتلا به عفونت در هر یک از نواحی صورت
  • افرادی که قصد انجام جراحی دندان و دیگر درمان‌های دندان پزشکی را دارند.

بهترین نوع فیلر برای تزریق ژل لب مدل طبیعی

به طور کلی فیلر‌های تزریقی به 3 دسته موقت، دائمی و نیمه موقت تقسیم‌بندی می‌شوند. بهترین نوع فیلر برای تزریق به لب‌ها ژل موقت است که حاوی اسید هیالورونیک است و معروف‌ترین برند‌های آن ژوویدرم و رستیلن است.

یکی از مزایای استفاده از ژل موقت امکان تخلیه آن در صورت نارضایتی از نتیجه کار است، در تزریق ژل لب مدل طبیعی با استفاده از ژل حاوی اسید هیالورونیک، میزان ریسک و عوارض جانبی پایین است و پس از تزریق احتیاج به استراحت و دوران نقاهت ندارد.

هر چند شما می‌توانید از ژل‌های دائم یا نیمه‌ دائم نیز استفاده کنید که از مزایای آن می‌توان به ماندگاری طولانی اشاره کرد، اما چنانچه از نتیجه‌ کار ناراضی بودید، خارج‌ کردن ژل و برگرداندن لب‌ها به حالت اول کار بسیار دشواری است.

ورم لب پس از تزریق ژل لب مدل طبیعی

برای کاهش میزان ورم و کبودی در محل تزریق رعایت نکات زیر ضروری است، هر چقدر ورم و کبودی لب‌ها زودتر برطرف شود، نتیجه تزریق زودتر مشخص می‌شود.

حداقل 1 هفته قبل از تزریق ژل لب، از دارو‌های رقیق‌ کننده خون نظیر آسپرین، ناپروکسن و ایبوپروفن استفاده نکنید.

دست کم یک هفته پیش و پس از تزریق موادی نظیر سیر، جینسنگ و ویتامین E را مصرف نکنید.

دست کم تا 1 هفته پیش از تزریق، از پماد‌های موضعی نظیر رتینول، ترتینوئین، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هر نوع محصولات ضدپیری اجتناب کنید.

بعد از تزریق، استفاده از موم، دکلره و برداشتن مو با موچین یا کرم موبر در ناحیه تزریق ژل خودداری کنید.

اگر پیشینه تبخال دارید، امکان اینکه سوزن‌ها سبب تحریک و ایجاد تبخال شوند، بسیار زیاد است، در این صورت، با پزشک متخصص مشورت کنید.

اگر به ترکیبات ژل حساسیت دارید یا مبتلا به اختلالات عصبی هستید، با پزشک خود مشورت کنید.

جمع بندی

تزریق ژل لب مدل نچرال، به عنوان یکی از کم تهاجمی‌ترین و بدون خطرترین متد‌های زیبایی شناخته شده است.

به دلیل آنکه در این تکنیک نیازی به بیهوش کردن و استفاده از تیغ جراحی وجود ندارد، بیشتر افراد این روش را انتخاب می‌کنند، در نتیجه می‌توان انتظار داشت با انجام تزریق در بهترین مرکز تزریق ژل عوارض جانبی آن بسیار کم و ناچیز باشد.

برای تزریق ژل لب در شیراز چکار کنیم؟

برای تزریق ژل لب طبیعی در شیراز میتوانید با مرکز مشاوره زیبایی باران جراحی به شماره 09177098770 تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 1 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *