اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، این احتمال وجود دارد که شما یا یکی از اطرافیان شما تصمیم به تزریق ژل لب قلبی گرفته باشید. تزریق ژل لب مدل قلبی باعث می‌شود لب شما حجیم‌تر و زیباتر به نظر برسد، در نتیجه اعتماد به‌ نفس شما افزایش پیدا می‌کند.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش‌های حجم‌دهی، تغییر و اصلاح فرم لب‌های خود هستند. یکی از این روش‌ها تزریق ژل لب است.

تزریق ژل لب انواع یا مدل‌های مختلفی دارد که شامل تزریق ژل لب فانتزی، مدل قطره‌ای، ژل لب طبیعی، ژل لب روسی، ژل لب قلبی و و دیگر مدل‌ها می‌شود و هر یک با هم دارای تفاوت‌هایی در محل تزریق ژل و میزان ژل تزریقی به لب هستند.

یکی از محبوب‌ترین روش‌ها یا مدل‌های تزریق ژل لب، مدل قلبی است. تعریف زیبایی در هر مقطع زمان متفاوت است و بیشتر نسل نوجوان و جوان در هر جامعه‌ای از مد پیروی می‌کنند. یکی از عمل‌‎های غیر تهاجمی زیبایی که در حال حاضر بسیار پرطرفدار شده است، افزایش حجم لب‌ها است.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

تزریق ژل لب قلبی برای چه افرادی مناسب است؟

تزریق ژل لب قلبی با توجه به اینکه در فرم لب‌ها تغییرات بسیاری ایجاد می‌کند و این تغییر در لب بالایی بیشتر به چشم می‌آید، به هر فرم صورتی نمی‌آید.

تزریق ژل لب مدل قلبی اغلب در افرادی که دارای فرم صورت کشیده و بیضی شکل هستند جلوه زیباتری دارد. تزریق ژل لب قلبی شکل به افرادی که دارای فرم صورت‌های گرد و پر هستند، پیشنهاد نمی‌شود، در نتیجه بهتر است پیش از تصمیم‌گیری در مورد تزریق ژل لب قلبی در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در شیراز، از تناسب مدل انتخابی با چهره خود اطمینان حاصل کنید.

بهترین دکتر تزریق فیلر برای اینکه لب‌های زیباتری داشته باشید، روش و مدل تزریق ژلی که متناسب با فرم صورت شما باشد را پیشنهاد می‌دهد. روش تزریق ژل لب قلبی مخصوص خانم‌ها است و نسبت به سایر روش‌های تزریق، حرفه‌ای‌تر و با دقت بالاتری انجام می‌شود.

در روش تزریق ژل لب مدل قلبی، لب‌ها برجسته و خوش‌ فرم‌تر می‌شوند. از نظر سنی، این روش تزریق بیش‌تر مناسب فرم چهره خانم‌هایی است که سن آنها کمتر از 40 سال است.

چنانچه از آن دسته افراد خوش‌رویی هستید که همواره لبخند به لب دارید و به زیبایی لبخند خود اهمیت می‌دهید، تزریق ژل لب قلبی می‌تواند زیبایی لبخند شما را چندین برابر کند.

ژل مناسب برای تزریق ژل لب قلبی

بهترین نوع ژل برای تزریق ژل لب قلبی، ژل اسید هیالورونیک است. این ژل از غلظت بالایی برخوردار است که آب زیادی را به خود جذب می‌کند و چنانچه شما از نتیجه تزریق ناراضی نبودید امکان تخلیه آن وجود دارد.

اسید هیالورونیک نوعی قند است که به طور طبیعی در بافت بدن انسان وجود دارد. در تزریق ژل لب مدل قلبی به طور معمول ۲ تا ۴ هفته زمان نیاز است تا نتیجه مورد نظر از تزریق ژل مشخص شود.

ژل اسید هیالورونیک بهترین نوع ژل برای تزریق ژل لب قلبی
ژل اسید هیالورونیک بهترین نوع ژل برای تزریق ژل لب قلبی

روش تزریق ژل لب قلبی

این نوع تزریق موجب تغییر حالت در بینی و خط بالای لب می‌شود. به صورت کلی می‌توان گفت تناسب صورت با لب‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین موارد در تزریق ژل لب قلبی شکل به شمار می‌رود.

از آن جایی که این نوع تزریق از حساسیت بالایی برخوردار است، برای گرفتن نتیجه مطلوب باید با مهارت و ظرافت بالا توسط بهترین دکتر برای تزریق ژل لب انجام شود.

در تزریق ژل لب قلبی نخست با کمک یک ماده بیحس ‌کننده، لب‌ها را بیحس کرده و در مرحله بعد ژل هیالورونیک به لب بالایی تزریق می‌شود. این ژل می‌بایست با دقت و ظرافت در لب بالایی تزریق شود تا فاصله قلبی، میان دو حاشیه بالایی لب ایجاد گردد.

هزینه تزریق ژل لب قلبی چقدر است؟

هزینه تزریق ژل لب قلبی بستگی به برند ژل و میزان ژل تزریق شده دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با باران جراحی شیراز به شماره 09177098770 تماس بگیرید.

ماندگاری تزریق ژل قلبی به لب چقدر است؟

حفظ حالت لب‌های مدل قلبی، به ژل مورد برای تزریق در آن بستگی دارد. ژل‌ها به طور معمول دارای ماندگاری 6 تا 12 ماه هستند که پس از سپری ‌شدن زمان مشخص شده، به آرامی جذب بدن می‌شوند و احتیاج به تزریق و ترمیم دوباره دارند.

یکی دیگر از عوامل بسیار مهم و با اهمیتی که در ماندگاری ژل در مدل قلبی نقش مهمی ایفا می‌کند، ناحیه تزریق ژل صورت و بدن است.

علاوه بر این میزان ژل تزریق شده در ناحیه مورد نظر در ماندگاری ژل یا عدم ماندگاری ژل اثر دارد. برای نمونه برای تزریق ژل لب در مدل قلبی به سبب اینکه از مقدار متوسطی از ژل استفاده می‌شود، بنابراین زمان ماندگاری ژل نیز متوسط خواهد بود.

جمع بندی

یکی از زیباترین مدل‌هایی که می‌شود برای تزریق ژل لب انتخاب کرد مدل قلبی است. فرم بسیار زیبا و خاصی به لب‌ها می‌دهد و برای خانم‌هایی که دارای صورت بیضی هستند بهترین انتخاب برای زیباتر شدن صورت است.

هدف دکتر برای تزریق ژل لب در شیراز این است که لب‌‌هایی زیبا و متناسب با چهره به شما هدیه دهد. این تکنیک نوع خاص‌تری از درمان‌های معمولی پرکننده لب است که در بهترین مرکز تزریق ژل در شیراز انجام می‌شود.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 1 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *