یکی از اعضای اثرگذار در جذابیت و زیبایی چهره لب‌ها هستند. بسیاری از افراد به ویژه خانم‌ها برای داشتن چهره مطلوب و دلخواه خود تمایل دارند، تغییراتی در فرم و مدل لب‌های خود به وجود بیاورند که یکی از این تغییرات را با تزریق ژل لب گرد انجام میدهند.

خانم‌ها و آقایانی که فرم لب‌های خود را دوست ندارند و همچنین افرادی که دارای عدم تقارن در لب‌ها هستند این امکان را دارند که از طریق تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز حالت و فرم لب‌های خود را اصلاح کنند.

مدل‌های مختلفی برای تزریق ژل لب وجود دارند که یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین آنها ژل لب گرد است.

تزریق ژل لب مدل گرد

تزریق ژل لب مدل گرد یکی از متدهای تزریق ژل لب فانتزی است. در این روش ژل فیلر بیشتر به نواحی میانی لب‌ها تزریق شده و دو طرف لب‌ها حجیم نخواهند شد تا لب‌ها فرم گرد به خود بگیرند.

این مدل تزریق ژل لب ظاهری بسیار جوان­‌تر به چهره شما می‌دهد. این تکنیک به ژل لب مدل غنچه‌ای نیز شناخته می‌شود.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

نکات مهم پیش از تزریق ژل لب گرد

سه نکته‌ای که در زیر به آنها پرداخته‌ایم، به شما در تعیین هدف نهایی از انجام عمل تزریق ژل لب مدل گرد و تشریح آن برای پزشک کمک خواهد کرد:

قصد تغییر کدام قسمت از لبهای خود را دارید؟

قبل از ملاقات با پزشک پیرامون آناتومی لب‌های خود اطلاعات کافی کسب کنید تا به شما در شناخت بخش‌های خارجی لب که قصد تغییر آن را دارید، کمک کند.

برای نمونه خیلی از افراد دوست دارند کمان کوپید لب‌های خود را برجسته کنند. کمان کوپید همان قوس جفتی لب بالایی است که کمان کوپید خدای عشق رومی تشبیه می‌شود.

در ژل لب گرد فیلر به نواحی میانی لب‌ها تزریق می‌شود.
در ژل لب گرد فیلر به نواحی میانی لب‌ها تزریق می‌شود.

در این مرحله با شناخت کافی از آناتومی لب خود، می‌توانید توصیف بهتری از آن به دکتر تزریق فیلر ارائه دهید.

علاوه بر این، پزشک متخصص زیبایی در شیراز می‌تواند به شما کمک کند که تصمیم بهتری در خصوص فرم و مدل لب‌های خود بگیرید.

عکس دوران جوانی خود را به همراه داشته باشید

چنانچه هدف شما این است که لب‌های شما مانند دوران جوانی شود، از عکس‌های جوانی خود همراه داشته باشید، برای مثال اگر 60 سال سن دارید عکسی از 30 سالگی خود همراه داشته باشید و به دکتر برای تزریق ژل لب نشان دهید تا بهتر بتواند شما را به آنچه که مدنظر دارید برساند.

داشتن اهداف منطقی از تزریق ژل لب

مدل تزریق ژل لب متناسب با صورت خود انتخاب کنید و از پزشک خود مشورت بگیرید که پیش از انجام تزریق، چه مدل تزریق فیلر لب برای شما مناسب است.

در بهترین مرکز تزریق ژل در شیراز بین آنچه در نظر دارید و مدل تزریق فیلر لب که بیشتر با چهره شما تناسب دارد، پزشک متخصص زیبایی کمک می‌کند بهترین انتخاب را داشته باشید.

هزینه تزریق ژل لب مدل گرد

مهم‌ترین عوامل در تعیین هزینه تزریق ژل لب گرد، نوع، برند و میزان فیلر مورد استفاده است.

هزینه تزریق ژل لب مدل گرد تا حدود زیادی به فرم اولیه لب‌های شما بستگی دارد، زیرا میزان ژل مورد استفاده بر اساس آن تعیین خواهد شد. اهمچنین باید هزینه کلینیک و دستمزد پزشک را نیز به آن اضافه کرد.

در بهترین کلینیک تزریق ژل لب شیراز، زمانی که برای جلسه مشاوره مراجعه می‌کنید حدود هزینه تزریق ژل گرد به شما اعلام خواهد شد.

تزریق ژل لب مدل گرد در بهترین مرکز تزریق ژل

زمانی که یک تبلیغ تزریق ژل لب با قیمت خیلی پایین یا تخفیف‌های دور از انتظار می‌بینید بهتر است آن را با دقت زیاد مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

کلینیک‌ها و مراکز غیرحرفه‌ای به ویژه سالن‌های آرایشی تزریق ژل را با قیمتی ارزان انجام می‌دهند، اما مشکلات فراوانی برای شما به وجود می‌آورند که برطرف کردن آنها مستلزم صرف هزینه‌های بالاتری است.

این مراکز و کلینیک‌ها از تجربه و تخصص کافی برخوردار نیستند و با استفاده از ابزار و مواد ارزان قیمت و بی‌کیفیت مشکلی ندارند، استفاده از مواد بی‌کیفیت و ابزار نامناسب ممکن است جان شما را به خطر بیندازد و سبب فلج شدن عضوی از صورت شما شود. حتی در برخی مواقع خطر مرگ نیز در پی خواهد داشت.

مراجعه به بهترین کلینیک تزریق ژل برای تزریق ژل لب گرد یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که هر فرد باید قبل از تزریق فیلر انجام دهد.

نکاتی برای تزریق ژل لب گرد

پس از هر بار تزریق ژل لب مدل گرد، به مدت 6 تا 12 ماه اثر تزریق ژل بر روی لب‌ها باقی خواهد ماند و نیازی به مراجعه مجدد به مرکز نخواهید داشت.

این مدت با توجه به شرایط فیزیکی بدن هر فرد متفاوت است. بدن برخی از افراد ژل‌ها را خیلی زود جذب می‌کند و این ژل‌ها در بدن با سرعت بیشتری از بین می‌روند، اما چنانچه ژل‌ها در بدن جذب نشوند، در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن تا یک سال نیز بر روی لب باقی خواهند ماند.

پس از گذشت یک سال باید مجدد برای ترمیم اقدام کرد و دوباره تزریق ژل انجام داد. به دلیل اینکه در طول روز به دفعات از لب‌های خود برای غذا خوردن، صحبت‌ کردن و کارهای دیگر استفاده می‌کنید که سبب حرکت کردن آنها و جذب ژل‌ها می‌شود.

برند ژل بر میزان ماندگاری آن اثر دارد. همان طور که میدانید، ژل‌های بهتر، گرانتر هستند.

جمع بندی

چنانچه شما نیز از آن دسته افرادی هستید که تمایل به داشتن لب‌های برجسته و زیبا دارند یا دوست دارند شکل و فرمی خاص به لب‌های خود بدهند، تزریق ژل توسط بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در شیراز می‌تواند نتایج خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.

تزریق ژل لب مدل گرد یکی از پرطرف‌دارترین تکنیک‌های حجیم کردن لب‌ها و بخشیدن ظاهری جذاب و فانتزی به آنها است. این تزریق در قیاس با جراحی به طول درمان کمتری نیاز دارد.

این درمان احتیاجی به دوره نقاهت و ریکاوری نخواهد داشت و شما در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانید به نتایج خوبی از این تکنیک درمانی دست پیدا کنید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 1 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *