داشتن لب‌های حجیم و گوشتی همراه با لبخندهای درخشان نشان از طراوت و جوانی است، اما با بالا رفتن سن، لب‌ها حجم خود را از دست می‌دهند و به مرور نازک خواهند شد. تزریق ژل لب مدل هالیوودی یک گزینه مناسب برای رفع این مشکل است.

با گذشت زمان و افزایش سن، روند تولید کلاژن پوست کاهشی می‌شود و چین‌ و چروک‌های فراوانی دور لب به وجود می‌آید. این خطوط و چروک‌ها اطراف لب که خطوط سیگاری یا بارکدی نیز شهرت دارند روی بافت نرم و گوشتی لب اثر منفی گذاشته و سبب باریک و نازک شدن آن می‌شوند، همچنین مرز و خطوط طبیعی لب‌ها نیز با این چین‌ و‌ چروک‌ها از بین می‌روند و لب‌ها که بخش مهمی از صورت به شمار می‌روند، بسیار پیرتر از حد طبیعی به نظر می‌رسد.

در معرض تابش شدید نور خورشید قرار گرفتن، می‌تواند سبب کاهش تولید کلاژن شود و در نهایت به زیبایی لب‌ها، آسیبی جدی وارد کند.

لب‌های نازک، محو و کوچک ممکن است روی زیبایی و میزان اعتماد به‌ نفس افرادی که در نیمه دوم زندگی هستند تأثیری منفی بگذارد، به همین سبب بسیاری از سلبریتی‌ها و ستاره‌های سینما تمایل دارند روش تزریق ژل لب مدل هالیوودی را امتحان کنند و لب‌های حجیم و زیبا داشته باشند.

آیا نیاز به تزریق ژل لب مدل هالیوودی در شیراز دارید؟ همین حالا با شماره 09177098770 تماس بگیرید.

آشنایی با تزریق ژل لب مدل هالیوودی

شاید بیشتر ما آرزوی لبخندهای جذابی مانند لبخندهای زیبای ستاره‌های هالیوود را داشته باشیم. سوپر استارهای هالیوودی اغلب دارای لب‌های برجسته و حجیم هستند که جذابیت چهره و لبخند آنها را صد چندان می‌کند.

در بهترین مرکز تزریق ژل در شیراز، با کمک تکنیک تزریق ژل لب هالیوودی لب‌های برجسته، حجیم و لبخندی به درخشانی لبخند ستارگان هالیوودی برای شما طراحی می‌کنند.

ژل لب مدل هالیوودی باعث برجستگی لب‌ها می‌شود.
ژل لب مدل هالیوودی باعث برجستگی لب‌ها می‌شود.

مزیت استفاده از هیالورونیک اسید

در گذشته کلاژن به عنوان ماده اصلی برای حجیم کردن و برجسته‌سازی لب‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت که تأثیر آن دائمی بود و یکی از روش‌های پرطرفدار برای داشتن لب‌های خوش‌فرم و جذاب‌ محسوب می‌شد.

استفاده از کلاژن در بعضی از موارد با مشکلاتی همراه بود، برای مثال چنانچه نتیجه نهایی مطابق با انتظارات فرد نبود، روش قابل اطمینانی برای تخلیه و بازگردانی لب به حالت طبیعی وجود نداشت.

در نتیجه مواد و روش‌های دیگری به مرور جای استفاده از کلاژن را گرفتند که یکی از این مواد که در حال حاضر بسیار متداول است، هیالورونیک اسید نام دارد.

هیالورونیک اسید 100% طبیعی بوده و در بدن انسان نیز پیدا می‌شود و یک ماده فوق‌العاده برای برجسته‌سازی لب شناخته می‌شود، زیرا دارای اثربخشی موقتی بوده و هر زمان می‌توان آن را تجزیه و تخلیه کرد.

برای مشاهده نمونه کارهای تزریق ژل اینجا کلیک کنید.

توصیه مهم قبل از تزریق ژل لب هالیوودی

پیش از عمل تزریق ژل مدل هالیوودی باید معاینه‌های اولیه توسط دکتر تزریق فیلر برای جلوگیری از عوارض احتمالی انجام شود و اگر مشکلی وجود داشت برای رفع آن اقدام شود.

نکته مهم دیگر پیش از تزریق ژل لب هالیوودی، بررسی کامل فرم و حالت چهره شخص است.

چنانچه کسی دارای صورت کوچک باشد می‌بایست از حجم کمتری ژل استفاده شود. اگر این تناسب به‌ درستی مورد توجه قرار نگیرد، لب‌ها بزرگ‌تر از سایر اعضای صورت دیده می‌شوند که باعث غیرطبیعی جلوه‌ دادن چهره فرد می‌شوند.

چند نکته مهم در ژل لب مدل هالیوودی

قبل از اینکه این مدل ژل را تزریق کنید، بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

تناسب لب‌ بالا و پایین

در تزریق ژل لب هالیوودی لب بالایی می‌بایست عقب‌تر از لب پایینی باشد که این مورد باید در زمان تزریق ژل بسیار مورد توجه قرار گرفته و رعایت شود.

حفظ قرینگی

نکته دیگری که هنگام تزریق ژل هالیوودی در کلینیک تزریق ژل، باید مدنظر قرار داده شود، ‌رعایت حفظ قرینگی در دو طرف لب است. برای حفظ قرینگی به زیباترین شکل مراجعه به یک کلینیک حرفه‌ای اجتناب‌ناپذیر است.

استفاده از هیالورونیک اسید

در میان فیلرهای مختلفی که برای تزریق وجود دارند بدون تردید هیالورونیک اسید در حال حاضر مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌شود، زیرا عوارض کمتری داشته و با بدن انسان سازگاری کاملی دارد.

مراجعه به یک پزشک ماهر

از آنجا که تزریق ژل مدل هالیوودی احتیاج به مهارت بالایی دارد، برای گرفتن نتیجه دلخواه باید به دکتر تزریق فیلر در شیراز که تسلط و مهارت کافی در تزریق ژل مدل هالیوودی داشته باشد مراجعه کنید.

بهترین برندهای هیالورونیک اسید

ژل‌های حاوی اسید هیالورونیک دارای تأییدیه‌های بین‌المللی متعددی هستند و در صورتی که تزریق آنها به وسیله بهترین دکتر برای تزریق ژل لب انجام شود، کاملاً ایمن بوده و هیچ‌گونه پاسخ‌ تهاجمی ایجاد نخواهد کرد.

در کلینیک تزریق ژل لب باران جراحی، به طور معمول پیش از انجام تزریق ژل لب مدل هالیوودی، پزشک متخصص نکات و توصیه‌های لازم را به شما ارائه خواهد داد و بهترین برندها به شما پیشنهاد می‌شود.

با وجود این نیاز است شناخت کافی درباره برترین برندهای تزریق ژل لب داشته باشید، در ادامه برخی از برندهای فیلر معروف را نام برده‌ایم:

 • Juvederm
 • Restylane
 • Teosyal
 • Belotero
 • Perlane
 • Radiesse
 • Perfectha

چند مزیت تزریق ژل لب مدل هالیوودی

پیش از آنکه تصمیم قطعی خود را برای تزریق فیلر لب مدل هالیوودی بگیرید، شاید جالب باشد درباره مزیت‌هایی که پس از تزریق ژل مدل هالیوودی در انتظار شما است، آگاهی داشته باشید. در ادامه به بیان برخی از این مزیت‌ها می‌پردازیم:

 • بالا رفتن اعتماد به‌ نفس
 • عدم نیاز به جراحی
 • جوان‌سازی چهره و صورت
 • افزایش میزان جذابیت چهره
 • هزینه به نسب پایین
 • اثرگذاری موقت اما سریع

هزینه تزریق ژل لب هالیوودی

هزینه تزریق ژل لب مدل هالیوودی با توجه به نوع، برند فیلر و کلینیک ارائه دهنده خدمات که به آن مراجعه می‌کنید مشخص می‌شود.

از آنجا که برندهای نامرغوب فیلر در بازار با قیمتی اندک عرضه می‌شوند، در نتیجه پیش از تزریق ژل لب مدل هالیوودی ضروری است که با بهترین دکتر تزریق فیلر در شیراز مشورت کرده و از ایمن بودن و کیفیت برند مورد استفاده اطمینان خاطر حاصل کنید.

ما همواره تلاش شده است که برترین کیفیت‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ها، به مراجعه‌ کنندگان عرضه شود.

این امکان برای شما فراهم شده است که پیش از انجام تزریق ژل لب مدل هالیوودی با پزشکان متخصص فعال در کلینیک تزریق ژل لب شیراز، پیرامون تناسب مدل مورد نظر با چهره خود، برند و کیفیت ژل تزریقی، میزان ژل مورد نیاز و هزینه آن مشورت کنید.

تزریق ژل لب مدل هالیوودی توسط دکتر تزریق فیلر

توجه به این نکته که تزریق فیلر لب مدل ‌هالیوودی باید توسط پزشک باتجربه و ماهر و با استفاده مواد اصل و باکیفیت انجام شود، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

به هیچ عنوان با دیدن قیمت‌های پایین و تخفیف‌های عجیب و غریب در سالن‌های زیبایی وسوسه نشوید.

پیش از انجام تزریق ژل، تحقیقات کافی را انجام داده و با آگاهی کامل از سابقه مرکزی که قصد دارید در آن تزریق ژل لب انجام دهید، پزشکی که تزریق را انجام می‌دهد، برند و نوع فیلر مورد استفاده اقدام به تزریق ژل کرده و از بروز عوارض جبران ناپذیر پیشگیری کنید.

آیا انجام ژل لب هالیوودی درد دارد؟

خیر، چون این کار با بیحسی انجام میشود. به همین دلیل دردی را احساس نمیکنید یا اینکه درد بسیار کم و قابل تحملی را احساس میکنید.

برای تزریق ژل لب هالیوودی در شیراز چه کار کنیم؟

برای تزریق کردن ژل لب مدل هالیوودی در شیراز میتوانید با مرکز مشاوره عملهای زیبایی باران جراحی به شماره 09177098770 تماس بگیرید.

سمت راست کمترین امتیاز و سمت چپ بیشترین امتیاز است.
[تعداد امتیازها 1 عدد و میانگین امتیازها 5]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *